Gizli profillere hizmetlerimizi gönderemiyoruz. Takipçi satın aldığınızda profilinizi açmanız gerekiyor. Takipçileriniz, manuel beğenileriniz ve manuel izlenmeleriniz ulaştığında dilerseniz profilinizi tekrar gizliye alabilirsiniz. Fakat otomatik beğeni/izlenme alıyorsanız profilinizin paket süresi boyunca açık olması gerekiyor.

Sistemlerde çok nadir olsada bazen sıkıntı oluşmaktadır. Bu sıkıntı size denk gelirse otomatik olarak işlemleriniz başlamayabilir. Böyle bir durumda beklemeniz gerekecektir. Paket aldığınız zamandan en fazla 12-24 saat sonrasına kadar yüklenmiş olacaktır.

Kesinlikle hayır. Instagram profilinizden bilginiz dahilinde olan veya olmayan paylaşımlar asla yapılmaz.

Hayır. Hesap şifrenizi veya herhangi bir özel bilginizi kesinlikle talep etmiyoruz.

Müşterilerimizin güvenliği bizim için çok önemli. Hiçbir şekilde profilinizin şifresi istenmediği gibi, bizimle güvenerek paylaştığınız bilgi başkasıyla paylaşılmamaktadır. Mail adresleriniz, isimleriniz, hesap isimleriniz vs hepsi güvenle saklanmaktadır.

Bizden alacağınız takipçi, beğeni ve izlenme hizmetleri gönderinizin keşfet sayfasında çıkmasına etkili olacaktır. Bunun kesin garantisini veremeyiz fakat paylaşımınız daha fazla sayıda organik kişiye ulaşacağı için keşfet sayfasında çıkma şansınız artacaktır.

Web sitemizde sunulan hizmetleri kullanmanızdan dolayı instagram hesabınızın durdurulması yada engellenmesi mümkün değildir. Ancak başka sitelerden aldığınız farklı hizmetler buna sebep olabilir. Bu nedenle web sitemizden hizmet alıyorsanız başka servisleri kullanmamaya özen göstermelisiniz.

Evet, hesabınıza gelecek olan takipçiler gerçek – bot karışık ve aktif kullanıcılardan oluşmaktadır.

Satın aldığınız rakam ile biraz yükseği arasında bir aralık belirliyoruz. Her paylaşımınıza bu aralık arasından rastgele herhangi bir sayıda beğeni yollanıyor. Örneğin 100 beğeni satın aldıysanız 100-125 aralığını belirliyoruz. Paylaşımınıza bu aralıktan herhangi bir sayıda beğeni geliyor ve böylece profiliniz daha gerçekçi ve organik görünüyor.

Şirketimiz ödeme yöntemi olarak TÜBİTAK ve Sabancı Üniversitesi tarafından desteklenen Shopier alt yapısını kullanmaktadır. Bu nedenle kredi kartınız %100 güvence altındadır.

Evet, Instagram hesap adını değiştirdiğinizde bize mutlaka haber vermeniz gerekiyor yoksa satın almış olduğunuz hizmetler size ulaşmaz.

Hayır. Göndermiş olduğumuz beğeniler ve izlenmeler sürekli kalacaktır. Yolladığımız takipçileri, beğenileri ve izlenmeleri geri almak gibi bir durum söz konusu değildir.

Evet, iletişim formundan ulaşarak istediğiniz hizmetleri bize belirttiğiniz zaman size özel bir paket oluşturabiliriz.

<
X
Son Satışlarımız
X
Son Satışlarımız